Cevaplanmayan çağrılar

Merhaba, Firmamızı arayıp, cevaplanmayan çağrıların raporunu nasıl alabilirim? Bunun için nasıl bir yol izliyoruz?

Merhaba Derya hanım ,

İletişim > Çağrılar sayfasından çağrılarınızı filtreleyerek cevapsız çağrılarınızın raporunu alabilirsiniz.

Kolay gelsin.
cevapsız-cagrı-raporu

@Melek-KARAKAYA hanım, her seferinde bu ekrana girmek yerine e-posta veya SMS ile bildirim alamazmıyız? Birde bu ekranlardaki değişiklikler anlık olmuyor. Her 3-4 dakikada bir sayfayı yenilemek gerekiyor.

Merhaba Nil hanım,

Sms hizmetimiz bulunmamaktadır. E-posta ile cevapsız çağrı bildirimi özelliği için, sizin adınıza geliştirme ekibimize bir geribildirim ilettim. Hipcall Türkiye feature requests sayfasından yeni fikri puanlayabilir ve fikrinizin statüsünü takip edebilirsiniz. Ayrıca Geribildirimler sayfamızdan yeni özellik taleplerinizi, iyileştirme taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Merhaba @nlts hanım,

Cevaplanmayan çağrılar için eposta ile bildirim özelliğimiz iki hafta önce eklendi. Muhtemelen sizin haberiniz var ancak ben burayada yazmak istedim. SMS tarafında daha kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Sadece sizlere gelecek bildirimler için değil, aynı zaman sizlerin rehberdeki kişi ve firmalara da SMS göndermenizi sağlayacak bir SMS çalışmamız var.

Kolay gelsin.